دانلود بازی Insane Robots برای کامپیوتر

ساخت وبلاگ

دانلود بازی Insane Robots برای کامپیوتر

 • دانلود بازی Insane Robots برای کامپیوتر

  گیم پلی بازی Insane Robots بسیار ساده است. بازیکنان برای اینکه یک روبات شیطانی را خلع قدرت کنند در جریان یک مسابقه یک نفره ۱۵ ساعته باید مبارزه کنند. همچنین در جریان بازی بازیکنان این فرصت را دارند که با دست کاری کردن تجهیزات رقیب آن ها را از ادامه راه باز دارند. دانلود بازی Insane Robots برای اینکه بتواند سیستم ساده‌تری داشته باشد، وسعت کمتری نسبت به آثار مشابه دارد. طوری که درکل ۴۶ کارت رباتی، ۱۰۰ کارت تقویت کننده و ۲۲ ژتون در این بازی گنجانده شده است. البته در آن سو سازندگان خاطر نشان کردند که با اینکه کارت‌های کمتری در این بازی جای گرفته است اما برای پیروزی در رقابت‌ها کاربران باید استراتژی‌های مختلفی را بررسی کنند.

  دانلود بازی Insane Robots شامل حالت‌های چند نفره لوکال (حضوری) و چند نفره (آنلاین) می‌شود که بازیکنان می‌توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند. همچنین حالت تک نفره‌ای نیز ضمیمه این بازی شده است که به نقل از سازندگان برای به اتمام رساندن آن بازیکنان باید ۱۵ ساعت زمان صرف کنند. کمپین این بازی داستان ربات شورشی را رویات می‌کند که برای رسیدن به هدف خود باید ۵ محیط مختلف را پشت سر بگذارد. بازیکنان در بخش کمپین تک‌نفره پانزده ساعته بازی در مناطقی که به صورت تصادفی به وجود می‌آیند، با ربات‌های شرور مبارزه می‌کنند تا آن‌ها را نابود سازند. بازیکنان همچنین در طول مبارزات این فرصت را خواهند داشت تا با هک کردن و ایجاد مشکلات به دشمنان آسیب بزنند.

  Insane Robots PC-PLAZA

  دانلود-بازی-Insane Robots

  Fight to the DEATH in this unique card battler. Compete in intense one-on-one duels. Lead a riotous robot rebellion through randomly generated survival arenas. Overthrow a malevolent robot despot in the epic 15+ hour single-player campaign. Insane Robots is card battling… HACKED! Master the 22 token battle deck and develop your strategies in super-accessible local, online and single-player robotic skirmishes. Deploy HACKS and GLITCHES in the heat of battle. Use all your cunning to terminate the competition. Climb the leaderboards and conquer the robot world!

  سیستم مورد نیاز

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP or later
  Processor: 2Ghz or better
  Memory: 2 GB RAM
  Network: Broadband Internet connection
  Storage: 1 GB available space
  Sound Card: Optional

  ۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

  ۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

  ۳) به نصب بازی بپردازید.

  ۴) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

  ۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

  رزرو مکان تبلیغاتی

  اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

دانلود,بازی,Insane,Robots,برای,کامپیوتر,...
نویسنده : kavoosifar بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت: 15:56